Budowa hali o konstrukcji stalowej stanowiącej szkielet budynku była początkiem kompleksowego wykonania inwestycji. Zrealizowaliśmy w komplecie montaż konstrukcji wewnętrznych, konstrukcje wsporcze antresol, podtrzymujące instalacje i kanały wentylacji oraz kanały spalin.

W części biurowo-socjalnej zostały wykonane prace ogólnobudowlane, ścianki działowe, montaż okien, bram i drzwi, ciągi komunikacyjne, schody i balustrady, wykończenie ścian tynkami ozdobnymi oraz malowanie, posadzki betonowe oraz położenie płytek podłogowych i elewacyjnych oraz biały montaż sanitariatów.

Fibrax – budowa hali produkcyjno-magazynowej z częścią socjalno – biurową o powierzchni 2470 m2.

Hala o konstrukcji stalowej, ocieplona – pokryta płytą warstwową poliuretanową. Cześć biurowo – socjalna, dwukondygnacyjna o powierzchni zabudowy 685m2.

Wszystkie prace zostały zrealizowane przez Stalkoncept Sp. z o. o jako Generalnego Wykonawcę kompleksowo wraz z robotami wykończeniowymi ”Pod klucz”.

Po etapie koncepcyjnym i projektowym hali Stalkoncept przygotował w całości konstrukcje hali, a produkcja produkcja produkcja produkcja konstrukcji stalowych z profili hutniczych i blach została zrealizowana w naszych zakładach prefabrykacji.

Sanok, 2015/2016