Firma STALKONCEPT Sp. z o. o. operuje na rynku budowlanym od kilkunastu lat, najpierw jako forma działalności gospodarczej, a od 2013 roku – ze względu na dynamiczny rozwój – jako spółka z wyłącznie polskim kapitałem i kadrą, której głównym segmentem działalności jest realizacja kontraktów jako Generalny Wykonawca hal stalowych i obiektów przemysłowych.

Realizujemy kompleksowo prace związane ze wznoszeniem obiektów przemysłowych od dokumentacji projektowej poprzez prace fundamentowe, żelbetowe, prefabrykację konstrukcji oraz jej transport i montaż na miejscu budowy, a także montaż płyt warstwowych oraz wszystkich elementów koniecznych do oddania obiektu.Stosujemy wydajne i zaawansowane technologie, zawsze z myślą o zaspokajaniu potrzeb klientów, dlatego też wybieramy najbardziej optymalną i korzystną technologię zarówno pod względem ekonomicznym jak i technicznym.

Naszym motywem działania jest jakość i ciągłe doskonalenie, dlatego też w 2015 roku firma certyfikowała się w zakresie PN-EN ISO 3834-2 oraz normy EN 1090.